Outsourcing

Pragniemy zwrócić uwagę na mniej znaną, lecz atrakcyjną i polecaną przez nas formę współpracy jaką jest outsourcing. Jest to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna koncepcja udoskonalenia zarządzenia przedsiębiorstwem. Outsourcing polega na korzystaniu z usług, produktów jakie oferują inni dostawcy. Celem stosowania outsourcingu jest obniżanie poziomu kosztów produktów i usług oferowanych klientom.


Niezależnie od wielkości przedsiębiorstw nie są one w stanie sprostać rozwojowi wiedzy, który następuje we wszystkich dziedzinach i dotyczy także dynamicznie rozwijającego się rynku wózków widłowych. Przedsiębiorstwo uwalnia się od analizowania swojej wiedzy w danej dziedzinie mając jednocześnie przekonanie, że uczestniczy w tym procesie. Współpracując ze specjalistycznym przedsiębiorstwem wsparcia własnej działalności, może skupić się na realizacji podstawowej działalności, misji i strategicznych celach, uzyskując wyraźne oszczędności.

Jesteśmy najlepiej przygotowaną firmą do świadczenia kompleksowych usług transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach, np.
a) full service świadczony przez serwisantów naszej firmy na sprzęcie należącym do klienta na jego terenie,
b) świadczenie kompleksowych usług transportu wewnątrz zakładowego własnymi wózkami widłowymi łącznie z operatorami

Zachęcamy i Państwa do rozmów o outsourcingu w Waszym Przedsiębiorstwie. Ze swojej strony gwarantujemy szybkie załatwienie wszelkich procedur tak, aby Państwa zadowolenie ze współpracy z nami rozpoczęło się wraz z jej zainicjowaniem i towarzyszyło nieprzerwanie przez cały okres jej trwania.